Вибираємо подарунки на День Збройних Сил України

Найбільш чоловіче свято має на меті і самий чоловічий подарунок. І це якраз той випадок коли приказка – «Головне не подарунок а увага» абсолютно втрачає свій сенс. Кожній жінці хочеться порадувати і здивувати свого чоловіка оригінальним подарунком з натяком на те що чоловік у першу чергу – герой і захисник. Тому горезвісні набори для миття – гоління в цей день абсолютно не до місця.

Сучасний інтернет – магазин подарунків пропонує найцікавіші рішення будь-якого цінового рівня. Це і практичні подарунки (портмоне і візитниці з чоловічою символікою і емблемами силових структур) і жартівливі (чохли для телефонів у формі погона або тапочки «захисного» кольору у вигляді танка) а також безліч необхідних гаджетів виконані у військовій тематиці (флешки що нагадують патрони або кулі). Якщо ви вирішили порадувати свого чоловіка дорогим подарунком (планшет ноутбук або телефон) то подбайте про відповідну святковій упаковці.

Подарунок татові на День Збройних Сил України Вибираючи подарунок батькові в першу чергу поважайте вік. Тому відмовтеся від ідеї подарувати новомодний гаджет або чергове диво сучасної техніки.Хорошим подарунком для батька може стати будь – яке нагадування про службу в армії. Напевно у нього є альбом з дорогими йому фотографіями от і використовуйте його в якості основи для подарунка. Замовте або зробіть самі оригінальну презентацію.Можна завантажити пам’ятні фото в електронну фото – рамку. А якщо почати підготовку заздалегідь можна знайти в соцмережах його однополчан і влаштувати їм віртуальну зустріч (онлайн – конференцію). Такий сюрприз запам’ятається на все життя.
Купить подарок на 6 декабряПодарунок хлопцеві на 6 грудня Чомусь багато дівчат думають що це свято тільки для тих хто має відношення до військової служби. Але хіба є в році більш підходящий день для того щоб довести своєму хлопцеві що ви сприймаєте його як героя і захисника і вважаєте надійним і мужнім?Звичайно найкращим подарунком буде те про що він давно мріє. Але якщо ви вже виконали його мрію в попередні свята то 6 грудня – саме час для милого сувеніра. Ювелірна прикраса теж актуально – перстень з вигравіруваним написом або запонки у формі пістолета обов’язково сподобаються вашому молодій людині.Не залишаться без уваги і предмети одягу. Дизайнерська сорочка краватка футболка з оригінальним принтом або прикольною написом – все це ви знайдете без особливих труднощів. Головне щоб подарунок був від щирого серця.

 

Поділитись

Вас може зацікавити