Свято наближаєтся

Купити подарунки на Новий рік

Наближається Новий Рік – свято яке в кожного з нас пробуджує приємні спогади дитинства віру в казку очікування дива.

В Україні Новий Рік в сучасному його вигляді почали відзначати з середини 20 ст. Ранішев 18-19 ст. початок нового року святкували з Колядою великою солом’яною лялькою з якою молодь співаючи щедрівок та колядок вітала хазяїв кожного дому.

З віками в кожній країні склалися власні новорічні традиції. У Великобританії прийнято дарувати чайні ложки свічки ялинкові прикраси; в Японії запускають повітряних зміїв та дарують різноманітні новорічні талісмани; в Німеччині обмінюючись подарунками їдять новорічний пряник; у Франції печуть пирога з бобиною і той кому вона дістанеться стає „бобовим королем” якому підкоряються в новорічну ніч всі гості; в США проходять яскраві новорічні паради та ярмарки; в країнах Скандинавії подарунки обгорнуті в нарядний папір запечатують червоним воском.

Мабуть всім доводилось приймати подарунки до цього свята подарунки цікаві яскраві незабутні. Коли ж ви не мали нагоди відчути радості від отриманого сюрпризу ми щиро бажаємо вам пережити ці приємні моменти. Загальновідомо що енергія не зникає безслідно і не береться нізвідки тому варто завжди тішити дорогих вам людей приємними даруваннями бо добро завжди повертається. На нашому сайті ви зможете купити оригінальні подаркунки на новий рік!

Автор: Кіленко Іван|

Поделиться

Вам также может понравиться