Оригінальні закладки для книг

Якщо фізичні вправи тренують тіло то книги – це єдиний вірний спосіб підтримувати розум в хорошій формі. В останні роки частка книг на ринку друкованої продукції неспинно знижується. Все більше людей віддають перевагу електронним книжкам однак не перевелися ще читачі котрі воліють тримати в руках замість високотехнологічного планшета справжній паперовий томик.Загнутий папір надірвані сторіночки списані олівцем або кульковою ручкою паперові листочки – все це свідчить про те що книга виявилася по-справжньому цікавим. Але звичні нам способи залишити замітку на прочитане місці псують улюблені друковані видання. Набагато простіше і ефективніше використовувати закладки.

Книжкові закладки повинні бути у кожного хто володіє своєю власною бібліотекою або попросту любить читати дома на роботі або у відрядженні. В даний час на ринку канцелярських виробів представлений величезний асортимент книжкових закладок. Паперові в’язані пластикові тканинні металеві стрічкові – думається всі вони стануть хорошим подарунком для цінителів якісного чтива!

Якими бувають закладки для книг

Людям яким непотрібно зайву увагу і лоск підійдуть прості картонні паперові стрічкові або в’язані закладки. Недорогі прості зручні – вони відмінно виглядають як в кулінарній книзі так і в особистому щоденнику. Крім того ви завжди зможете розділити книжку за допомогою різнокольорових закладок використовуючи окремо взятий колір для позначення конкретної інформації: червоний – для важливих заміток зелений – для кумедних жартів синій – для корисних порад.Якщо ви часто подорожуєте або вважаєте себе консерватором то варто віддати перевагу спеціально купленої закладці яка стане основною. Металеві та пластикові вироби безперечно виграють у боротьбі з тканинними оскільки володіють підвищеним запасом міцності і зносостійкості.

Варто відзначити що в наш час особливою популярністю користуються стильні дизайнерські закладки. У більшості випадків їх верхня частина оформлена у вигляді популярних персонажів кумедних тварин емоційних смайлів красивих автомобілів і добре знайомих кожному розпізнавальних знаків. У каталозі нашого он-лайн магазину ви зможете підшукати арт-закладку яка безумовно прикрасить ваш робочий стіл і зробить читання ще більш захоплюючим і незабутнім.

Поділитись

Вас може зацікавити