Бренд Craftholic

"Craftholic – модний бренд який почав операцію по захопленню світу як тільки зійшов з конвеєра!Основу стилю Craftholic складають персонажі – заєць Rab ведмедик Sloth кіт Korat мавпа Loris. Це цікаві іграшки предмети інтер’єру та безліч стильних аксесуарів на всі випадки життя!

Кожен сезон – нова колекція !Веселі Крафт нікого не залишать байдужими і стануть чудовим подарунком для дорослих і дітей! З ними зручно спати цікаво грати приємно подорожувати ними можна оживити і доповнити будь-який інтер’єр.

Іграшки та аксесуари CRAFTHOLIC пройшли необхідну сертифікацію і повністю безпечні для здоров’я. Асортимент продукції постійно оновлюється і вже скоро на нашому сайті з’являться – подушки пледи халати і тапочки сумки косметички і гаманці брелоки виконані в оригінальному японському стилі.Оригінальний дизайн яскрава незвичайна забарвлення симпатичні мордочки Крафт будуть радувати і дарувати Вам гарний настрій цілими днями!

Тепер ці дивовижні іграшки «Craftholic» можна кпитися в нашому інтерент-магазині: https://komu-chomu.com.ua/category/Craftholic/

Поділитись

Вас може зацікавити