Ура! Довгоочікуване відкриття магазину солодких подарунків «Смачна допомога»

Шановні друзі.

Ми раді повідомити вам про відкриття нового магазину ТМ «Смачна допомога» в ТРЦ « DEPOt Center » м. Чернівці.

Бренд «Смачна допомога » – це:

• Новий формат подарункових цукерок. Найсмачніші іспанські німецькі чеські цукерки / жувальний мармелад в дуже веселій оригінальній упаковці. Можна сказати що це ліки для підтримки гарного настрою.
• Висока якість продукції
• Постійний розвиток асортименту

Кожна банка «Смачної допомоги» піднімає настрій і допомагає впоратися з повсякденними турботами стресом і голодом. Подаруйте собі ковток щастя в міській суєті. Для цього не потрібно багато коштів просто проявіть фантазію – порадуйте близьких підтримайте друзів. Коли ви даруєте гарний настрій людям позитив автоматично передається і на вас. Ми пропонуємо унікальний і в той же час простий варіант від усіх бід. Це магічні цукерки “Смачна допомога”. Їх творці ретельно вивчали формулу щастя щоб створити саме той препарат який потрібен у лікуванні конкретно ваших печалей.

Застосовувати при недосипанні пробках при поганій погоді коли виросли ціни на житло при невдачах в коханні коли пральна машина заважає спати телефон розрядився коли загубилися ключі і особливо коли вам нудно. Купуйте ” Смачну допомогу” друзям рідним близьким колегам і даруєте їм емоції.
Смачне харчування з емоційною користю !

З радістю чекаємо Вас! Також у Вас є можливість приборести дану продукцію на нашому сайті в розділі « Смачна допомога» 

Поділитись

Вас може зацікавити