1 . «Кому-Чому» – Хто і що це?

 Інтернет-магазин креативних, незвичайних та оригінальних подарунків, які роблять життя яскравішим. «Кому-Чому» – новий формат інтернет магазину в Україні, з високим сервісом , якісним асортиментом, гарною упаковкою і з дуже позитивною енергетикою.

За весь час роботи нашого інтернет-магазину, історія якого почалася в 2011 році, ми зарекомендували себе не тільки як місце де живуть оригінальні, креативні і цікаві подарунки, але і як дім, де ви знайдете безліч гарних, дивовижних і що найголовніше, корисних штучок саме для себе.

Ми працюємо 365 днів у році і доставляєм подарунки в будь-яку точку України за 1-2 дні.

Чому саме «Кому-Чому»?

Ми вибрали цю назву, так як намагаємося підбирати максимально якісні та оригінальні подарунки, при першому знайомстві з якими виникає імпульсивне бажання якомога швидше і повністю заволодіти ними)

2 . Що ми пропонуємо?

Думаєте, що подарувати шефу чи колегам? Які подарунки зробити друзям на день народження? Що купити батькам? Намагаєтеся знайти подарунки на всілякі свята? Ми відповімо Вам на ці питання. Вибрати подарунки онлайн і оформити замовлення з доставкою по Україні Ви з легкістю можете на нашому сайті інетрнет-магазину подарунків.

Переглянувши наш асортимент, ви будете приємно здивовані кількістю цікавих і прикольних подарунків друзям , колегам і близьким. І крім цього, ми пропонуємо великий вибір якісних дизайнерських товарів для офісу та інтер’єру Вашого будинку.

Ми віримо в те, що наші подарунки приносять щастя, а упаковані в гарний папір і стрічку – це щастя і захоплення подвійно.

3 . Чому нам довіряють?

– Наш магазин працює з 2011 року і приносить позитив своїми товарами
– Ми продаємо тільки якісні товари з усього світу
– Велика клієнтська база
– Ми доставляємо замовлення особисто вам з гарантією повернення при невідповідності товару

4 . Чим «Кому-Чому» відрізняємося від інших?

– Ми пропонуємо різні способи оплати та доставки замовлення
– Завжди хороші і приємні ціни
– Наші товари виробляються відомими світовими дизайнерами
– Постійне оновлення асортименту

Ми завжди раді співпраці з виробниками та постачальниками.

Надсилайте свої пропозиції на пошту info@komu-chomu.com.ua