Цікавий дизайн

Оригінальні закладки для книг

Загнута папір, надірвані сторіночки, списані олівцем або кульковою ручкою паперові листочки – все це свідчить про те, що книга виявилася по-справжньому цікавим. Але звичні нам способи залишити замітку на прочитане місці псують улюблені друковані видання. Набагато простіше і ефективніше використовувати закладки.

Оригінальні шторки для ванни і душу

Одним з найбільш необхідних атрибутів ванної кімнати є штори для душу, які здатні не тільки захистити простір від бризок, що летять з-під душу, а й змінити його до невпізнання, піднявши настрій кожного!

Ефект метелика — тренд сезону в інтер’єрі

У практиці Фен Шуй метелик є символом гармонії, краси, щастя і любові. Японці щиро вірять, що мати цю крихку істоту в своєму будинку — до удачі, саме тому з ентузіазмом прикрашають інтер’єри всілякими декоративними метеликами.

Незвичайні предмети інтерєру від укріїнського дизайн-ательє Article

Родина бренду Article — не Стокгольм і не Берлін, а Черкаси — місто на березі Дніпра з населенням близько 280 тисяч чоловік. Засновники марки — Олена і Дмитро Ольшевський — створюють дивовижні і абсолютно нетутешні по красі речі — декоративні подушки з незвичайними принтами, забавні гачки, цікаві лампи, яскраві килимки, оригінальні полиці і гачки, годинник і предмети для кухні та інші аксесуари, які користуються гарним попитом за кордоном і, здається, мало або зовсім незнайомі українському покупцеві.